Bize Sorun

Makine ile DPF Temizliği

CMP Clean Max Power sizlere paslanmaz çelik,DPF temizleme makinesi çeşitlerini sunuyor. Dizel araçlarda partikül filtreleri tıkanabiliyor. Bu tarz sorunlarla karşılaşıldığında devreye Dpf temizleme makineleri giriyor. Dpf temizleme makineleriyle partikür filtreleri kolayca temizleniyor. CMP Clean Max Power şirketi tarafından üretilen partikür filtre ile kanalizatör temizleme ürünlerinden temin edebilirsiniz. Son teknolojiyle üretilen makineler sayesinde partikür filtresinin tıkanıklığına çözüm buluyoruz.

DPF Temizliği Makineleri

DPF temizleme makinesi çeşitlerimiz, yüksek kalitede üretilmektedir. CMA Clean Max Power bünyesinde çalışan eğitimli ve tecrübeli personellerimizle 7/24 hizmet veriyoruz. Sizin için hem hesaplı hem de kaliteli çözümler üretmeye çalışıyoruz. Türkiye’nin tüm şehirlerine 24 saatte geniş yedek parça hizmeti veriyoruz. Bizimle iletişime geçerek taleplerinizi iletebilirsiniz. Uzman ekibimiz, taleplerinizi hızlıca yerine getirmekle mükelleftir.

Dpf temizliği için ürettiğimiz ürünler, bazik yapılıdır. Partikür filtresi yüzeyinde yer alan zehirli gaz, kurum vb. katı atıkların temizlenmesi için ürünler geliştiriyoruz. Ürettiğimiz ürünler, temizleme işlemini yaparken kesinlikle filtrenin dokusuna zarar vermiyor. Özellikle partikür filtresinin yapısını bozmayan ürünleri ürettiğimize ve üreteceğimize dair firmamız sizlere garanti sunuyor. Ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz tüm hususlar için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

CMP Clean Max Power Dpf Temizleme Makineleri

CMP Clean Max Power’n ürettiği, Dizel dpf temizleme makineleriyle aracınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Firmamızın ürettiği kaliteli otomatik makinelerle, kiri yumuşatıp daha sonra hava desteğiyle dışarı atabilirsiniz. Ürettiğimiz her makinenin kendine özgü özellikleri vardır. Paslanmaz çelikten üretilen makinelerimiz işinizi çok kolaylaştıracak. Partikük filtre tıkanıklığına çözüm bulmak için; filtrenin araç üzerinden sökülmesi gerekiyor. CMP Clean Max Power Dpf temizleme makineleri ile temizliği tam anlamıyla yapmış olacaksınız. Temizlik esnasında makinelerimiz kesinlikle filtrenin dokusuna zarar vermez. Temizleme özelliğine sahip olan cihazlarımız filtrenizi temizleyerek aracınızın performansını artırabilirsiniz.

Üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tamamı son teknolojiyle üretilmiştir. Dpf’yi makinelerimiz yıkayıp temizledikten sonra portatif elektrikli kurutucuyla kurutabilirsiniz. Çok amaçlı olarak kurutma ile ısıtma işlemleri için kullanılır. Firmamızdan sizde yıllarca kullanabileceğiniz paslanmaz makine ve parçalar temin ederek, aracınızın partükür filtresinin temizlenmesini sağlayabilirsiniz.